O mnie

Jestem psychologiem, absolwentką psychologii na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego ze specjalizacją z psychologii klinicznej i psychoterapeutą (całościowy, czteroletni Kurs Psychoterapeutyczny organizowany w Krakowie przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej, atestowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne).


Od 2010 roku pracuję w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu w stacjonarnym oddziale psychiatrycznym, gdzie zajmuję się diagnostyką oraz terapią indywidualną i grupową osób w kryzysach psychotycznych, z zaburzeniami osobowości, nastroju i zaburzeniami adaptacyjnymi. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam również na stażach w Klinice Psychiatrii Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz w Specjalistycznym Zespole Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej we Wrocławiu.


Pracowałam również jako trener, prowadząc warsztaty dla dzieci i młodzieży kształcące praktyczne umiejętności przydatne w zdobywaniu wiedzy, rozwijające funkcje poznawcze i umiejętności interpersonalne.


Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach, a także poddając swoją pracę superwizji.